رای به سایت :
40
محبوب
سازمان بسیج شهرداری
یکشنبه 04 فروردين 1398 -
 جامعه ای سالم و پر نشاط در گروی توسعه ورزش است / ورزش موجب ارتقای روحیه و افزایش راندمان کاری کارکنان می شود
محسن پیرهادی همزمان با آغاز رقابت های ورزشی جام مقاومت ویژه کارکنان شهرداری تهران:

جامعه ای سالم و پر نشاط در گروی توسعه ورزش است / ورزش موجب ارتقای روحیه و افزایش راندمان کاری کارکنان می شود

مسئول سازمان بسیج مستضعفین شهرداری تهران با اشاره به اهمیت ورزش کارمندی و تاثیرات مثبت آن در راندمان کاری گفت: بر کسی پوشیده نیست که ورزش جزء نیازهای اساسی جسم و روح آدمی است و جامعه ای سالم و پر نشاط در گروی توسعه ورزش است.
calendar
تاریخ : 1394/05/13 - 10:34
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین شهرداری تهران، رقابت های ورزشی جام مقاومت ویژه کارکنان شهرداری تهران در پنج رشته ورزشی والیبال، فوتسال، طناب کشی، شنا و تنیس روی میز در سطح خواهران و برادران به میزبانی حوزه های بسیج مناطق 4، 8، 9، 11 آغاز شد.

مسئول سازمان بسیج مستضعفین شهرداری تهران همزمان با آغاز این رقابت ها، به اهمیت ورزش کارمندی و تاثیرات مثبت آن در راندمان کاری اشاره کرد و گفت: بر کسی پوشیده نیست که ورزش جزء نیازهای اساسی جسم و روح آدمی است و جامعه ای سالم و پر نشاط در گروی توسعه ورزش است و پرداختن به آن بخصوص در محیط کارمندی باعث ایجاد روحیه ای پرانرژی، پرنشاط و فعال در بین آنها خواهد بود.

پیرهادی افزود: بسیج شهرداری تهران برای تحقق این امر و با بهره گیری از ظرفیت های ورزشی و نیز توانمندی حوزه های بسیج، مسابقاتی را در سطح مناطق 22 گانه و سازمان های مستقل شهرداری تهران برگزار کرده است که فرصتی مناسب برای پرداختن به بحث سلامت کارمندان و ایجاد یک محیط ورزشی و رقابتی سالم در بین آن ها می باشد.

وی گفت: در این رقابت ها قریب به 1500 نفر از پرسنل شهرداری تهران اعلام آمادگی کرده اند که این آمار نسبت به سال گذشته رشد 35 درصدی داشته است که خود نشان از استقبال کارمندان شهرداری تهران از این مسابقات دارد.

پیرهادی در ادامه با اظهار امیدواری نسبت به روند رو به رشد حضور در مسابقات افزود: ما معتقدیم ورزش می تواند باعث ارتقای روحیه و افزایش راندمان کاری کارکنان شود و بنابراین هزینه برای ورزش، نوعی سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود، سرمایه گذاری که با اندکی توجه نتایج مثبتی را برای سیستم در پی خواهد داشت که آثار آن را می توان در افزایش بهره وری سرمایه انسانی، راندمان کاری پرسنل، حفظ آمادگی جسمانی و روحی کارکنان، کاهش مرخصی های استعلاجی و افزایش روحیه جمعی و کار تیمی مشاهده کرد.

وی با اشاره به اهمیت همراهی مدیران در بحث ورزش کارکنان گفت: یکی از راهکارهای مناسب در جهت تشویق و ترغیب کارکنان در پرداختن به ورزش، همراهی مدیران است که این همراهی مطمئنا در جهت روند رو به رشد ورزش موثر خواهد بود.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 6053


tags
                                                   بسیج شهرداری تهران        پیرهادی        جام مقاومت        جام مقاومت        کارکنان شهرداری تهران            

مطالب مرتبط